Relacja z warsztatów dla dzieci pt.: „Pięć dni w lesie”

Czołem Leśni Ludzie!

Za nami 5 dni warsztatów dla dzieci pt.: „Pięć dni w lesie”. 

Było bardzo ciekawie, aktywnie, interesująco, magicznie, smacznie i relaksująco.

Co robiliśmy przez te wszystkie dni? Dużo zdradzać Wam nie mogę, ponieważ po to są zajęcia, by do nas przyjechać i zobaczyć wszystko na własne oczy – przeżyć z nami przygodę. No ale w skrócie mogę opisać, że było dużo o lesie, poznawaliśmy smaki darów lasu, odkrywaliśmy ciekawe i urokliwe miejsca. Nie mogło zabraknąć leśnej kuchni, jak np. hot-dogi z ogniska, leśnej pizzy z podpłomyków czy naleśników nie odbiegających od tych z restauracji. 

Odbyły się również zajęcia z Panią Dagmarą Haręźlak z Nadleśnictwa Choszczno. Bardzo dziękujemy za odwiedziny, przekazanie bogatej wiedzy i za poświęcony oraz mile spędzony czas!

Relację filmową z naszych warsztatów możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube pod linkiem: https://youtu.be/3iWf8N-r9Zg

Zdjęcia znajdują się w galerii i na Facebooku. Na Facebooku będą wrzucane zdjęcia częściowo zgodnie z daną tematyką. 

Kochani! Jest bardzo duże zainteresowanie kolejnymi warsztatami, dlatego też będzie drugi turnus i być może trzeci, ale ten trzeci dopiero w sierpniu.

II turnus odbędzie się w terminie 15-19.07.2019 r., a szczegółowy opis znajdziecie pod linkiem: http://zieloneprzygody.pl/zapraszamy-na-ii-turnus-warsztatow-dla-dzieci-pt-co-w-lesie-piszczy/

Zapraszam również na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/zieloneprzygodydp/

Pozdrawiam
Daniel Pawłowski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *