O nas

Instr. DANIEL PAWŁOWSKI - z wykształcenia leśnik, a także Instruktor Survivalu. Pasjonuje się przyrodą oraz dziką, leśną kuchnią (wykorzystywanie darów lasu), roślinami. Uwielbia dendrologię, w którą ciągle się zagłębia. Lubi dzielić się pasją i wiedzą z innymi, stąd pomysł na założenie "Zielonych Przygód", by móc prowadzić zajęcia, warsztaty, projekty czy szkolenia. Na bieżąco uczestniczy w różnych szkoleniach i seminariach, by podnosić swoje kwalifikacje, a zdobytą wiedzę potwierdzają uzyskane certyfikaty i wprowadzanie jej podczas zajęć. Podczas warsztatów z dziedzin: bushcraft, survival i las, leśne tajniki dla uczestników nie będą już takie trudne, bo wiedzę teoretyczną przekłada bezpośrednio na praktykę.

Instr. KRZYSZTOF KORNET - Z wykształcenia ślusarz, z zacięciem kowalskim. Uwielbia kaletnictwo, które sukcesywnie praktykuje. Pasjonat bushcraftu, survivalu, preperingu. Drwal z krwi i kości. Nie boi się wyzwań, leśnych trudności, tajników, bo las nie jest mu obcy. Stawia zawsze na praktykę! Od samego początku związany z "Zielonymi Przygodami" i w gotowości jest zawsze, by szkolenia dla dorosłych były na najwyższym poziomie. Człowiek z ogromną wiedzą przyrodniczo-leśną, który bardzo duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo swoje i uczestników. Jak każdy z naszej ekipy, najbardziej lubi zajęcia terenowe. Zawsze powtarza, że las to darmowa apteka i darmowa spiżarnia, z której mamy ten zaszczyt korzystać.

 

Wszystkich zainteresowanych, zarówno tych, którzy nigdy nie zadawali sobie pytania, jakiego koloru jest wrona, jak i tych, którzy wiedzą już coś niecoś o ptakach, a także ciekawych leśnego, dzikiego świata bushcraftu i survivalu, serdecznie zapraszam!