O nas

instr. DANIEL PAWŁOWSKILeśnik, Instruktor Survivalu. Autor felietonów przyrodniczych. Pasjonuje się przyrodą - roślinami, ziołami, grzybami, a także dziką, leśną kuchnią, w której wykorzystuje to, co rośne w lesie, na łąkach - dary Matki Natury. Lubi dzielić się pasją i wiedzą z innymi, stąd pomysł na "Zielone Przygody". Przy wsparciu i pomocy zaprzyjaźnionych "ludzi lasu", organizuje i prowadzi warsztaty survivalowo-bushcraftowe, zloty, marsze. Częste bytowanie w lesie połączone jest z polowaniem, ale polowaniem z aparatem, tzw. bezkrwawe łowy. Uwielbia dendrologię, w którą ciągle się zagłębia.

instr. KRZYSZTOF KORNET - Z wykształcenia ślusarz, z zacięciem kowalskim. Uwielbia kaletnictwo, które sukcesywnie praktykuje. Pasjonat bushcraftu, survivalu, prepperingu. Drwal z krwi i kości. Nie boi się wyzwań, leśnych trudności, tajników, bo las nie jest mu obcy. Stawia zawsze na praktykę! Od samego początku związany z "Zielonymi Przygodami" i w gotowości jest zawsze, by szkolenia dla dorosłych były na najwyższym poziomie. Człowiek z ogromną wiedzą przyrodniczo-leśną, który bardzo duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo swoje i uczestników. Jak każdy z naszej ekipy, najbardziej lubi zajęcia terenowe. Zawsze powtarza, że las to darmowa apteka i darmowa spiżarnia, z której mamy ten zaszczyt korzystać.

 

Wszystkich zainteresowanych, zarówno tych, którzy nigdy nie zadawali sobie pytania, jakiego koloru jest wrona, jak i tych, którzy wiedzą już coś niecoś o ptakach, a także ciekawych leśnego, dzikiego świata bushcraftu i survivalu, serdecznie zapraszam!