Nazywam się Daniel Pawłowski. Jestem właścicielem firmy: "Zielone Przygody" i konferansjerem różnych imprez, zarazem pasjonatem przyrody i leśnej kuchni. Organizuję i prowadzę imprezy plenerowe, lokalne, kulturowe, rozrywkowe oraz leśne przygody i zielone zajęcia (bushcraft, survival). 
Z wykształcenia Technik Leśnik (kwalifikacja R.13 - ochrona i zagospodarowywanie zasobów leśnych) oraz wiele ukończonych kursów związanych z leśnictwem, jak również szkoleń i warsztatów z zakresu leśnej edukacji i pracy z dziećmi, czego dowodem są uzyskane certyfikaty, zaświadczenia i praktyczne wykorzystywanie zdobytej wiedzy podczas pracy.  
Swoją przygodę z imprezami plenerowymi rozpocząłem od edukacji leśnej, podejmując stałą współpracę z "Ancymonek - Niepubliczne Żłobek i Przedszkole" w Choszcznie poprzez włączenie się do akcji "Projekt Las" pod kątem Leśnego Przedszkola przy wsparciu i współpracy z Nadleśnictwem Choszczno. Zamysł i zaangażowanie w Leśne Przedszkole trwa nieprzerwanie i rozwija się w ekspresowym tempie, bo nasze zajęcia z Przedszkolakami prowadzimy już co tydzień, w każdą środę. Dzieci mają możliwość aktywnego spędzania czasu i spontanicznego rozwoju na łonie natury, gdzie uczą się m. in. żyć z nią w zgodzie, z poszanowaniem. Podczas listopadowego koncertu, w wykonaniu Dzieci z Ancymonka, zostałem wyróżniony i otrzymałem statuetkę "Przyjaciel Ancymonka".  Później podjąłem współpracę z Gminnym Centrum Kultury w Krzęcinie, z którym ruszyliśmy z leśnymi przygodami, które cieszyły i cieszą się popularnością, bo podjęliśmy również współpracę z firmą "Marifa. Szkolenia i Edukacja", z którą włączyliśmy się w projekt "Bałtyk 2000" i prowadziliśmy zajęcia z lokalnymi szkołami podstawowymi z Choszczna.  Ze Szkołą Podstawową nr 1 w Choszcznie organizujemy również inne imprezy. Organizujemy również półkolonie, jak np. podczas wakacji 2018 z Caritasem dla dzieci z domów dziecka.
Przy organizacji i prowadzeniu jakichkolwiek imprez, daję z siebie zawsze maksimum, dlatego też zapraszam do współpracy i kontaktu. Moim najnowszym osiągnięciem jest podjęcie z początkiem Noweg 2019 Roku współpracy z Klubem Kobieta 2000 z Choszczna przy projekcie "Ocalmy Planetę. Szacunek do przyrody od dziecka". Na dzień dzisiejszy wprowadzam różne nowości, rozszerzam zajęcia i promuję przyrodniczą aktywność wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe poprzez włączanie się w różne akcje, jak np. #1000drzewnaminutę. 

 

Pozdrawiam i zapraszam!
Daniel Pawłowski