„loveLASy”, czyli jesienne warsztaty w lesie z zakresu leśnej edukacji w Goleniowie z Martą Król.

Czołem Leśni Ludzie!

Nie obijamy się, tylko wolny czas wykorzystujemy na szkolenia. Dziś szkolimy się z zakresu leśnej edukacji, które prowadzi Marta Król z „loveLASy” w Goleniowie.

Na szkolenie udałem się z Agnieszką Błoch z „Ancymonek – Niepubliczny Żłobek i Przedszkole”, z którą – jak wiecie – działamy pod kątem leśnego przedszkola. 

Dzisiejsze szkolenie wniosło wiele, bo zyskaliśmy sporą dawkę praktycznej wiedzy z zakresu edukacji leśnej, którą będziemy przekazywać i wprowadzać podczas naszych leśnych zajęć. 

Jak było? Było rewelacyjnie! Oprócz bogatej wiedzy poznaliśmy również wspaniałych ludzi, którym dziękuję za dzisiejsze zajęcia i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce, bo widzimy się ponownie już 11 stycznia 2019 roku oraz 19 stycznia 2019 roku na trzecim module „Zimowe warsztaty w lesie”. 

Trudno jest się nie zgodzić ze słowami, które napisała dziś Marta Król:
„Jednym z najważniejszych elementów w leśnej edukacji jest nawiązanie relacji. Relacji z naturą, relacji z drugim człowiekiem.
Po dzisiejszym szkoleniu czuję, że zrealizowały się oba. To niesamowite móc obserwować dorosłych ludzi odkrywających i zachwycających się tym, obok czego „przebiegamy” każdego dnia. Las ma w sobie jednocześnie spokój którym dzisiaj nas napełnił i energię, która zainspirowała uczestników. Bardzo udane sobotnie przedpołudnie! A kawa w takich okolicznościach i towarzystwie smakuje wręcz wyśmienicie!”.

Jak najbardziej polecam szkolenia z Martą i koniecznie zajrzyjcie na jej profil na Facebooku „loveLASy”, który znajdziecie pod linkiem: https://www.facebook.com/Lovelasy-2312385065656949/

Zdjęcia obejrzycie w galerii zdjęć.

Zachęcam do odwiedzin na Facebook’u:
https://www.facebook.com/zieloneprzygodydp/

Pozdrawiam – Darz Bór!
Daniel Pawłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *