Bezpiecznie nad wodą w Krzęcinie.

Czołem Leśni Ludzie!

Dawno nie pisaliśmy żadnego artykułu, ale to przez brak czasu. Natomiast nadrabiamy zaległości i będziemy od teraz pisać na bieżąco.

Dziś nie byliśmy w lesie, natomiast wzięliśmy udział w programie “Bezpiecznie nad wodą”, który został zrealizowany w Krzęcinie. Na zaproszenie Sołtysa Sołectwa Krzęcin, Kamila, pojechaliśmy ze swoim sprzętem i namiotem. Było bardzo ciekawie i przy okazji mogliśmy siebie zareklamować, porozmawiać o naszych działaniach i nawiązać nowe kontakty.

Wysłuchaliśmy prelekcję dotyczącą nurkowania i bezpieczeństwa nad wodą, w które wtajemniczyła nas ekipa ze Stargardzkiego Klubu Sportów Podwodnych BARAKUDA – jesteście niesamowici i wszystkich zainteresowanych nurkowaniem, kieruję do BARAKUDA!

Miałem okazję poznać również nowego psa Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie, MAGISTRA.

Nasze stoisko promowało las, a także bushcraft, survival i otaczającą nas przyrodę – ptaki, rysunki zwierząt, drewniane rękodzieło. Nie zabrakło też firmowych gadżetów – wizytówki, magnesy. Mamy nadzieję, że magnesy, które powędrowały do różnych domów, przyozdobią kolekcje na lodówkach.

 

Podczas imprezy nie zabrakło pysznego i swojskiego jedzonka. Pajda chleba – palce lizać!

Takie imprezy to świetna forma reklamy, zawierania nowych kontaktów, przedstawienia społeczeństwu leśnych pomysłów, także cieszę się ogromnie, że mogliśmy uczestniczyć w tak fantastycznej – mimo nieprzyjemniej pogody – imprezie. Dziękuję Kamil (Sołtys Sołectwa Krzęcin) za zaproszenie! Do następnego 🙂 

Więcej zdjęć w lepszej rozdzielczości znajdują się w galerii i na naszym Facebooku.
Zachęcam do odwiedzin na Facebooku:
https://www.facebook.com/zieloneprzygodydp/
a także na nasz kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCZSf9kpG7wyorcYH3gAWz4Q?view_as=subscriber

Pozdrawiam
Daniel Pawłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *